Ekozefir-MINIMAX - Rekuperacja wentylacja Zgorzelec, Jelenia Góra, Bolesławiec

Idź do spisu treści

Menu główne:

OFERTA
 
CENTRALE WENTYLACYJNE EKOZEFIR MINIMAX
Centrale wentylacyjne MINIMAX MMK- KPE/SPE/SPPE
 
   Serię Mini-Max rekuperatorów Ekozefir skonstruowano specjalnie dla klientów pragnących najbardziej energooszczędnej, a zarazem najtańszej wentylacji. Mini-Max to minimum kosztów przy maksymalnej energooszczędności i z najwyższej kulturze pracy i maksymalnie łatwej obsłudze.

Obudowa o podobnej konstrukcji jak w energooszczędnych centralach EKE została tutaj nieco uproszczona, jednak dalej zapewnia wysokie walory termiczne i akustyczne przy mniejszych gabarytach i wadze. 
Wentylatory z elektroniczną komutacją sterowane są prostym, acz skutecznym i funkcjonalnym sterowaniem wbudowanym w obudowę. Sterowanie umożliwia płynną zmianę wydajności ogólnej oraz płynną, bezstratną regulację proporcji nawiewu do wywiewu.

Opcjonalny zdalny zadajnik wydajności montuje się wkładając jedną wtyczkę w gniazdo na obudowie. Czynność ta automatycznie przełącza urządzenie w tryb sterowania zdalnego z zachowaniem proporcji ustawionych gałkami regulatora zintegrowanego z obudową.


Centrale wentylacyjne MINIMAX MMK- KPE/SPE/SPPE 

Rolę zewnętrznego zadajnika wydajności może pełnić dowolny nadrzędny regulator z wyjściem 0-10V. W związku z tym centrale te znakomicie nadają się również do zastosowania jako końcowe stopnie rozbudowanego systemu wentylacji obsługujące odrębne pomieszczenia lub strefy, regulowane nadrzędnie sterownikiem centralnym. Seria Mini-Max dostępna jest w konfiguracji KPE i SPE.
 
 
 
 
 
Pełny katalog rekuperatorów w zakładce: 
Pełny katalog Rekuperatorów
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego